Паспорт ПНО

Потенційно небезпечний об'єкт

Процедура паспортизації ПНО визначена Наказом МНС України №338 від 18.12.2000 «Про затвердження Положення про паспортизацію потенційно небезпечних об’єктів».

Так, відповідно Порядку, ПНО (потенційно небезпечний об’єкт) – це об’єкт, на якому можуть використовуватися або виготовлятися, перероблятися, зберігатися чи транспортуватися небезпечні речовини, біологічні препарати, а також інші об’єкти, що за певних обставин можуть створити реальну загрозу виникнення аварії.

Щодо кожного ПНО має бути оформлений відповідний документ – паспорт, який видається за результатами ідентифікації та паспортизації. Ідентифікація здійснюється з метою виявлення на об’єктах джерел та чинників небезпеки, після чого проводиться паспортизація ПНО – процедура підготовки і оформлення паспорта потенційно небезпечного об’єкта.

Паспорт ПНО необхідно переоформляти кожні п’ять років, крім того, у випадках істотних змін об’єкта також необхідно проходити встановлену процедуру.

Що ми пропонуємо?

Паспорт ПНО оформлюється власниками об’єкта або іншими відповідальними за договором особами. ТОВ «ЛІФТСЕРВІСЕКСПЕРТ» надає послуги з оформлення паспорту ПНО. Ми проводимо усі процедури з паспортизації, а саме: діагностування об’єкту ПНО, допомога в паспортизації та оформлення паспорту ПНО для встановлених видів господарської діяльності: 1НС - підприємство 2НС - вугільна шахта 3НС - гідротехнічний об'єкт 4НС - кар'єр 5НС - автозаправна станція 6НС - сухопутний тунель 7НС - міст, віадук, шляхопровід 8НС - залізнична станція 9НС - магістральний трубопровід 9аНС - відгалуження від магістрального трубопроводу

Оформлення паспорта ПНО регламентується наступними законами та нормативно-правовими актами:
• Закон України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» №2245-III від 18.01.2001року;
• Наказ МНС № 98 від 23.02.2006 «Про затвердження Методики ідентифікації потенційно небезпечних об’єктів»;
•Наказ МНС № 338 від 18.12.2000 «Про затвердження Положення про паспортизацію потенційно небезпечних об’єктів».

Нашою метою є забезпечення науково-технічної підтримки у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю; проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки; виконання інших експертних послуг.